Redford oczami J.C. Chandora

Redakcja serwisu Digtal Spy rozmawiała z reżyserem i scenarzystą J.C. Chandorem o pracy nad "All Is Lost", dramatem z udziałem Roberta Redforda.

W krótkim wywiadzie (do obejrzenia tutaj) reżyser opowiada o początkach samej fabuły, o pracy ze znanym aktorem oraz wyzwaniach, które stawiała przed całą ekipą realizacja filmu rozgrywającego się tylko i wyłącznie na morzu.

Przypomnijmy, że "All Is Lost" to historia samotnego żeglarza, którego jacht zderza się z dryfującym kontenerem. Wielka dziura w kadłubie oraz brak komunikacji ze światem zmuszają bohatera do samotnej walki o przetrwanie. Redford jest jedynym aktorem obrazu.

Chandor ("Chciwość") jest również autorem scenariusza. Oprawą wizualną zajął się Frankie DeMarco, a montaż wziął na swoje barki Pete Beaudreau. Zdjęcia podwodne przygotował Pete Zuccarini, który ma w swoim dorobku m.in. "Piratów z Karaibów".

Premiera "All Is Lost" odbyła się na festiwalu w Cannes. Krytycy ocenili dzieło bardzo wysoko.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej