Reese Witherspoon rockmanką w latach 70.

Reese Witherspoon rockmanką w latach 70.
ZOBACZ GALERIĘ Reese Witherspoon rockmanką w latach 70.

Reese Witherspoon rockmanką w latach 70.

Reese Witherspoon wyprodukuje muzyczny serial o rockowej kapeli w latach 70.

13 odcinkowy projekt oparty będzie na książce "Daisy Jones & The Six" Taylor Jenkins Reid. Powieść koncentruje się na fikcyjnej rockowej kapeli działającej w latach 70. na scenie muzycznej Los Angeles. Publikacja opowiada o początkach grupy oraz ich drodze do sławy i statusu jednej z największych kapel rockowych w historii.

Scenariusz pisze duet odpowiedzialny za "The Disaster Artist" Scott Neustadter oraz Michael H. Weber. Serial powstanie dla platformy Amazon. Firma zajmie się nie także dystrybucją płyty, która będzie towarzyszyć serialowi. Na razie nie wiadomo kto zajmie się muzyczną stroną projektu.

Jako producent Reese Witherspoon ma na koncie serial "Wielkie kłamstewka" oraz filmy "Gorący pościg" czy "Zaginiona dziewczyna".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej