Reese Witherspoon romansuje z młodszym

Reese Witherspoon romansuje z młodszym
ZOBACZ GALERIĘ Reese Witherspoon romansuje z młodszym

Reese Witherspoon romansuje z młodszym

W sieci pojawił się kolejny zwiastun komedii "Home Again" z Reese Witherspoon w głównej roli.

W filmie aktorka wciela się w matkę dwójki dzieci, która właśnie rozstała się z mężem (Michael Sheen). Życie kobiety wywraca się do góry nogami, gdy spotyka trzech młodych, aspirujących filmowców i pozwala im zamieszkać w swoim domku gościnnym. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na jej progu staje były partner.

W nowym trailerze, który trafił na YouTube, możemy podejrzeć, jak koleżanki namawiają bohaterkę do randkowania i jak obchodzi ona swoje urodziny. Wygląda na to, że bawi się wyśmienicie. Lepiej, niż planowała.

Za scenariusz i reżyserię "Home Again" odpowiada Hallie Meyers-Shyer, córka Nancy Meyers. To właśnie Nancy Meyers pomogła Hallie Meyers-Shyer w nawiązaniu kontaktu z Reese Whiterspoon. Autorka popularnych komedii i melodramatów (m.in. "To skomplikowane", "Lepiej późno niż później", "Czego pragną kobiety") wsparła córkę również jako producentka.

Premiera planowana jest na wrzesień.

Reese Witherspoon mogliśmy ostatnio oglądać w serialu HBO - "Wielkie kłamstewka".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej