Regina King kręci "Tacy jesteśmy"

Regina King stanie za kamerą jednego z nadchodzących odcinków serialu "Tacy jesteśmy" ("This Is Us").

26 września produkcja wróci z drugim sezonem. Po tym, jak w pierwszej odsłonie jeden z epizodów reżyserowała Helen Hunt, teraz tej roli podejmie się inna aktorka - Regina King. Jak podaje "Variety", dwukrotna laureatka Emmy nakręci 6. odcinek. Zdjęcia mają ruszyć w przyszłym tygodniu.

Komediodramat ukazuje losy członków rodziny Pearsonów i ich przyjaciół. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami m.in. wypaleniem zawodowym, otyłością, miłością. W rolach głównych występują Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K. Brown, Justin Hartley, Chrissy Metz, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan i Ron Cephas Jones.

Pod tym adresem można obejrzeć 3-minutowy klip zapowiadający nowy sezon.

Pierwszy sezon zdobył 11 nominacji do statuetki Emmy. W Polsce produkcję prezentuje kanał Fox. Gościnnie w nadchodzących odcinkach pojawi się Sylvester Stallone. Showrunnerem jest Dan Fogelman.

Regina King, gwiazda filmów "Ray" czy "Jerry Maguire", ostatnio występowała w "American Crime" i "Pozostawionych".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej