Rekordowy Spider-Man

Rekordowy Spider-Man
ZOBACZ GALERIĘ Rekordowy Spider-Man

Rekordowy Spider-Man

Produkcja "Spider-Man: Far from Home" pierwszego dnia w kinach zarobiła 39 milionów dolarów.

Film "Spider-Man: Far from Home" trafił do kin we środę i od razu zarobił 39,3 dolarów. To najlepszy wynik w historii filmu, który debiutował w środę. Poprzedni rekord również należał do Spider-Mana. Film "The Amazing Spider-Man" zarobił we środę 35 milinów dolarów. W 2012 roku.

Tytuł filmu "Spider-Man: Daleko od domu" nie jest bezpodstawny. Spider-Mana zaniosło daleko od domu, a konkretnie do Europy. Obraz "Spider-Man: Daleko od domu" to następcą "Spider-Man: Homecoming". W roli głównej występuje Tom Holland. Jake Gyllenhaal wcieli się w Mysterio. Jon Favreau występuje Happy Hogan. Ponadto do swych ról powrócą Marisa Tomei, Cobie Smulders oraz Zendaya. Nick Fury czyli Samuel L. Jackson też jest obecny.

Chris McKenna i Erik Sommers, którzy pracowali przy "Spider-Man: Homecoming", napisali scenariusz sequela. Za kamerą stanął Jon Watts.
Tagi: Tom Holland

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej