Renee Zellweger i jej były profesor

Renee Zellweger i jej były profesor
ZOBACZ GALERIĘ Renee Zellweger i jej były profesor

Renee Zellweger i jej były profesor

Renee Zellweger, a także Louie Anderson i Owen Teague, zagrają główne role w filmie "Heft" na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Liz Moore.

Arthur Opp (Louie Anderson), były nauczyciel akademicki, od 10 lat nie opuszcza swego domu na Brooklynie. Kilkadziesiąt kilometrów dalej, w Yonkers, 17-letni Kel Keller (Owen Teague) jest biednym dzieciakiem w bogatej szkole, który ma szansę zostać znakomitym bejsbolistą, o ile uda mu się pokonać rodzinne trudności. Osobą łącząca Arthura i Kela jest matka chłopaka, Charlene (Renee Zellweger), była studentka nauczyciela. Telefon z prośbą, który wykona kobieta zmieni życie obydwu.

Liz Moore odpowiada za scenariusz. Ellen Goldsmith-Vein i Eric Robinson odpowiadają za produkcję.

Renee Zellweger ostatnio wystąpiła w filmach "Bridget Jones 3" i "Same Kind of Different as Me". Ostatnio zajęta byłą na planie biograficznego dzieła o Judy Garland.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej