Reżyser "Artysty" pracuje w tajemnicy

Francuski reżyser Michel Hazanavicius, autor przebojowego "Artysty", w tajemnicy przygotowuje nowy film.

Twórca stanął za kamerą remake'u dramatu wojennego "Po wielkiej burzy" ("The Search"). Zrealizowany w 1948 roku film w reżyserii Freda Zinnemanna, to historia Czeszki, która przeżyła obóz koncentracyjny i próbuje odnaleźć syna.

Michel Hazanavicius przeniósł akcję filmu we współczesność i umiejscowił ją w Czeczeni. Główną bohaterką jest kobieta pracująca dla organizacji pozarządowej.

W roli głównej zobaczymy żonę reżysera i gwiazdę "Artysty" oraz "Przeszłości", Bérénice Bejo. W obsadzie znalazła się również Annette Bening.

Zdjęcia do "The Search" trwają od sierpnia i powstają w Gruzji. Wkrótce plan zdjęciowy przeniesie się do Paryża. Za produkcję odpowiedzialny jest Thomas Langmann, który z Hazanaviciusem pracował przy "Artyście".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej