Reżyser "Kroniki" bierze się za "Gwiezdne wojny"

Gareth Edwards ("Godzilla") nie jest jedynym reżyserem, który będzie pracował nad spin-offem "Star Wars". Wytwórnia Lucasfilm zaprosiła właśnie do współpracy Josha Tranka ("Kronika").

Studio szykuje całą serię filmów, których bohaterowie będą pochodzili ze świata "Gwiezdnych wojen". Jedno z dzieł wyreżyseruje Edwards - film ma trafić do kin w grudniu 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się premiera produkcji Tranka. Nie są też znane żadne szczegóły dotyczące scenariusza.

Przypomnijmy, że obecnie trwają zdjęcia do superprodukcji "Star Wars: Episode VII", w której do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew oraz Kenny Baker. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". Za kamerą staje J.J. Abrams. Ostatnią wersję scenariusza napisali Abrams i Lawrence Kasdan.

"Star Wars: Episode VII" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

Trank zajęty jest obecnie realizacją "Fantastycznej czwórki", której premierę zapowiedziano na czerwiec 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej