Richard Gere w serialu BBC

Richard Gere w serialu BBC
ZOBACZ GALERIĘ Richard Gere w serialu BBC

Richard Gere w serialu BBC

Richard Gere dostał pierwszą główną rolę w produkcji telewizyjnej. Mowa o serialu BBC "MotherFatherSon".

Richard Gere pojawi się u boku Helen McCrory ("Peaky Blinders") i Billy'ego Howle'a ("On Chesil Beach"). Ośmioodcinkowy cykl przygotował dla BBC Tom Rob Smith ("Zabójstwo Versace: American Crime Story").

Richard Gere wcieli się w Maksa, charyzmatycznego, amerykańskiego biznesmena, działającego na rynku medialnym. Helen McCrory zagra Kathryn, brytyjską dziedziczkę i żonę Maksa, z którym od wielu lat żyje w separacji. Para ma 30-letniego, mającego autodestrukcyjne skłonności syna Cadena (Billy Howle), która próbuje pójść w ślady ojca i zostać jedenm z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

- Minęło blisko 30 lat odkąd pracowałem dla telewizji - komentuje Gere. - Jestem szczęśliwy, że mogę współpracować z BBC przy tym niezwykłym, ośmiogodzinnym projekcie.

Richard Gere ostatnio wystąpił w filmach "Three Christs" i "Kolacja".
Tagi: Richard Gere

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej