Richard Jewell w telewizji

Richard Jewell w telewizji
ZOBACZ GALERIĘ Richard Jewell w telewizji

Richard Jewell w telewizji

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Manhunt: Deadly Games" podejmujący temat zamachu w czasie Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

Richard Jewell był ochroniarzem podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. W czasie swej pracy w wiosce olimpijskiej znalazł podejrzany plecak, w którym znaleziono bombę. Dzięki jego interwencji udało się zapobiec atakowi i cały teren został ewakuowany. Jewell natychmiast został obwołany bohaterem. Z zaszczytów mógł się cieszyć tylko przez trzy dni, po których stał się głównym podejrzanym, a jego życie zmieniło się diametralnie. Ostatecznie, po trzech miesiącach, FBI oczyściło z zarzutów Jewella.

10-godzinny serial platformy Spectrum opowiada znacznie bardziej szczegółowo historię zamachu Atlancie w 1996 roku niż film Clinta Eastwooda "Richard Jewell". W cyklu grają Cameron Britton jako Richard Jewell, Jack Huston jako zamachowiec Eric Rudolph, Judith Light jako matka Jewella, Carla Gugino jako dziennikarka Kathy Scruggs oraz Arliss Howard jako specjalista od bomb Earl Embry.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej