Richard Jewell w telewizji

Richard Jewell w telewizji
ZOBACZ GALERIĘ Richard Jewell w telewizji

Richard Jewell w telewizji

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Manhunt: Deadly Games" podejmujący temat zamachu w czasie Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

Richard Jewell był ochroniarzem podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. W czasie swej pracy w wiosce olimpijskiej znalazł podejrzany plecak, w którym znaleziono bombę. Dzięki jego interwencji udało się zapobiec atakowi i cały teren został ewakuowany. Jewell natychmiast został obwołany bohaterem. Z zaszczytów mógł się cieszyć tylko przez trzy dni, po których stał się głównym podejrzanym, a jego życie zmieniło się diametralnie. Ostatecznie, po trzech miesiącach, FBI oczyściło z zarzutów Jewella.

10-godzinny serial platformy Spectrum opowiada znacznie bardziej szczegółowo historię zamachu Atlancie w 1996 roku niż film Clinta Eastwooda "Richard Jewell". W cyklu grają Cameron Britton jako Richard Jewell, Jack Huston jako zamachowiec Eric Rudolph, Judith Light jako matka Jewella, Carla Gugino jako dziennikarka Kathy Scruggs oraz Arliss Howard jako specjalista od bomb Earl Embry.

OSTATNIE

17.02.2020
W sieci pojawił się fragment piosenki "No Time to Die" Billie Eilish z ilustracją filmową. więcej
17.02.2020
Wyatt Russell ma szansę zagrać w nowej wersji klasycznego filmu Johna Carpentera "Ucieczka z Nowego Jorku" ("Escape From New York"). więcej
17.02.2020
Jennifer Hudson wystąpiła podczas All-Star Game w Chicago. więcej
17.02.2020
Netflix opublikował polski zwiastun serialu "To nie jest OK". więcej
17.02.2020
Jared Leto powrócił na plan filmu "Morbius". więcej