Richard Madden z trudem ukrywał klejnoty przed Kopciuszkiem

Richard Madden opowiedział o niedogodnościach związanych z pracą na planie "Kopciuszka". Aktor wiele przeszedł, by ukryć swą... męskość.

Madden wcielił się w Disneyowskiej opowieści w Księcia i było to trudniejsze zadanie niż się spodziewał. Nie chodziło jednak o wyzwanie aktorskie, lecz raczej natury fizjonomicznej. Jego bohater miał bowiem obcisłe spodnie, co sprawiało, że klejnoty gwiazdora były mocno wyeksponowane. Musiał więc je ukrywać.

- Książe nie może mieć genitaliów - skomentował Madden. - Musieliśmy to dokładnie sprawdzić. Dwa dni testów ekranowych, podczas których wypróbowaliśmy wiele rodzajów suspensoriów, by mieć pewność, że nie będzie zbyt wiele widać przez spodnie. Aktorki narzekają na obcisłe gorsety, ale to nic w porównaniu z tym, przez co muszą przechodzić faceci.

Przypomnijmy, że "Kopciuszek" stanowi aktorską wersję popularnej baśni o dziewczynce, która trafia pod opiekę złej macochy. Jej los odmienia pomocna wróżka. W tytułowej roli występuje znana Lily James. Złą macochę gra Cate Blanchett, siostry Kopciuszka - Sophie McShera i Holliday Granger, a wróżkę chrzestną Helena Bonham Carter. Za kamerą stanął Kenneth Branagh, a scenariusz napisał Chris Weitz.

Madden ostatnio pracował na planie filmów "Group B" i "Bastille Day".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej