Ridley Scott chce wrócić do "Blade Runnera"

Ridley Scott chce wrócić do "Blade Runnera"
ZOBACZ GALERIĘ Ridley Scott chce wrócić do "Blade Runnera"

Ridley Scott chce wrócić do "Blade Runnera"

Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów" ("Blade Runner"), przyznał, że mógłby nakręcić kolejną część.

Przypomnijmy, że sequel - zatytułowany "Bladre Runner 2049" - nakręcił Denis Villenueve. Akcja filmu, który miał premierę w październiku 2017 roku, rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku. W obsadzie znaleźli się Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto.

Obraz został bardzo dobrze oceniony, choć o wielkim sukcesie komercyjnym mówić nie można.

Teraz do projektu chciałby wrócić twórca pierwszego obrazu, Ridley Scott. - Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie - powiedział w rozmowie z serwisem Digital Spy. - Myślę, że jest tu kolejna historia do opowiedzenia. Mam pewien pomysł, który można rozwinąć. Na pewno można zrobić jeszcze jeden film.

Ridley Scott niedawno wrócił do innego swojego dzieła, mianowicie filmu "Obcy - 8. pasażer Nostromo ", kręcąc sequele "Prometeusz" i "Obcy: Przymierze".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej