Rihanna promuje "Star Trek: W nieznane"

Rihanna promuje "Star Trek: W nieznane"
ZOBACZ GALERIĘ Rihanna promuje "Star Trek: W nieznane"

Rihanna promuje "Star Trek: W nieznane"

Producenci filmu "Star Trek: W nieznane" zaprezentowali nowe telewizyjne spoty dzieła: trzy krótkie zwiastuny ("Discover", "Bold" i "Last Report") oraz krótką wypowiedź Rihanny.

Trzy spoty przedstawiają krótkie scenki z kosmicznej superprodukcji. Rihanna z kolei opowiada fanom o tym, jak zafascynowała się "Star Trekiem" jeszcze gdy była małą dziewczynką. Wszystkie filmiki można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że w nowym filmie załoga USS Enterprise wyruszy w misję, podczas której trafi na złowrogą kosmiczną rasę dowodzoną przez Kralla (Idris Elba).

Do obsady wracają Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty) i John Cho (Hikaru Sulu). Zobaczyć będzie można również zmarłego niedawno Antona Yelchina (Chekov). Z nowych twarzy pojawią się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella.

Rihanna nagrała na potrzeby produkcji nową piosenkę "Sledgehammer", której autorką jest Sia. Nagrania można posłuchać tutaj.

Scenariusz do "Star Trek: W nieznane" napisali Simon Pegg i Doug Jung. Reżyserią zajął się Justin Lin. Za produkcję odpowiadają J.J. Abrams, Bryan Burk i Roberto Orci.

Premiera została wyznaczona na 22 lipca.

OSTATNIE

09.04.2020
W sieci pojawił się materiał promujący komediowy serial autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
09.04.2020
Julianne Moore i Finn Wolfhard zagrają główne role w filmie "When You Finish Saving the World". więcej
09.04.2020
Netflix zaprezentował zwiastun drugiego sezonu serialu "After Life". więcej
09.04.2020
Netflix opublikował zwiastun filmu "Więcej niż myślisz". więcej
09.04.2020
Premierę filmu "Stardust", którego bohaterem jest David Bowie będzie można zobaczyć w sieci. więcej