Riley Keough w domku na odludziu

Riley Keough w domku na odludziu
ZOBACZ GALERIĘ Riley Keough w domku na odludziu

Riley Keough w domku na odludziu

Riley Keough zagra w horrorze "The Lodge", który wyreżyserują austriaccy twórcy Severin Fiala i Veronica Franz.

Severin Fiala i Veronica Franz zdobyli popularność w filmowym świecie za sprawą thrillera "Widzę. widzę". Oficjalny austriacki kandydat do Oscara opowiadał historie bliźniaków, których mama przeszła operacja plastyczną. Problem polega na tym, że chłopcy nie rozpoznają osoby, która wróciła ze szpitala.

Tym razem opowieść zacznie się od śmierci matki. Rodzeństwo nastolatków musi spędzić noc z macochą w oddalonym od siedzib ludzkich domku. Nietrudno zgadnąć, że nie będzie to łatwa noc dla całej trójki.

Riley Keough znana jest z serialu "The Girlfriend Experience" czy filmów "American Honey" oraz "Mad Max: Na drodze gniewu". Aktorka zagrała główną rolę w czekającym na premierę filmie Larsa Von Triera "The House That Jack Built".
Tagi: Riley Keough

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej