Rita Ora w brytyjskim filmie

Rita Ora w brytyjskim filmie
ZOBACZ GALERIĘ Rita Ora w brytyjskim filmie

Rita Ora w brytyjskim filmie

Rita Ora najwyraźniej postanowiła postawić na karierę aktorską. Wokalistka zapowiedziała udział w kolejnym filmowym projekcie.

Gwiazda poinformowała, że wystąpi w nowej brytyjskiej produkcji. - Nie mogę zbyt wiele zdradzać, ale jestem naprawdę podekscytowana - powiedziała Rita Ora w rozmowie z "The Sun". - Rzecz dzieje się tutaj i występują sami brytyjscy aktorzy, więc jest fajny klimat.

Rita Ora na koncie ma udział w filmach "Do utraty sił" czy "Szybcy i wściekli 6". Zagrała też w produkcji "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i jego sequelach. Do najnowszej odsłony, "Nowe oblicze Greya" ("Fifty Shades Freed"), przygotowała z Liamem Payne'em piosenkę "For You". Utwór można znaleźć na Spotifyu.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 27-latki, "Ora", ukazał się w 2012 roku.
Tagi: Rita Ora

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej