Riz Ahmed Hamletem naszych czasów

Riz Ahmed Hamletem naszych czasów
ZOBACZ GALERIĘ Riz Ahmed Hamletem naszych czasów

Riz Ahmed Hamletem naszych czasów

Być albo nie być... Hamletem? Takie pytanie zadaje sobie właśnie Riz Ahmed.

Aktor prowadzi rozmowy w sprawie udziału w nowej wersji szekspirowskiego dramatu. Nad projektem zatytułowanym po prostu "Hamlet" pracuje Netflix. Gwiazdor serialu "Długa noc" i filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" zainteresowany jest tytułową rolą. Produkcja ma rozgrywać się we współczesnych czasach i opowiadać o rodzinnym honorze, moralnych obowiązkach i korupcji. Scenariusz pisze Mike Lesslie.

Jedną z najsłynniejszych kreacji Hamleta stworzył w filmie z 1948 roku Laurence Olivier. Tragicznego bohatera grali także Nicol Williamson, Mel Gibson, Kenneth Branagh i Ethan Hawke.

Przypomnijmy, że bohaterem "Hamleta" jest tytułowy duński książek, który postanawia pomścić zamordowanego ojca. Problem w tym, że zabójcą jest aktualnie panujący król.

Riz Ahmed ostatnio wystąpił w cyklu "Dziewczyny", gdzie miał okazję trochę rapować. Ponadto ma zagrać w filmie "Venom" z Tomem Hardym w roli głównej.
Tagi: Riz Ahmed

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej