Riz Ahmed rapuje po wydarzeniach w Charlottesville

Riz Ahmed rapuje po wydarzeniach w Charlottesville
ZOBACZ GALERIĘ Riz Ahmed rapuje po wydarzeniach w Charlottesville

Riz Ahmed rapuje po wydarzeniach w Charlottesville

Coraz popularniejszy aktor, a także raper, Riz Ahmed, wystąpił w jednym z amerykańskich show i wykonał swoją piosenkę "Sour Times" jako komentarz do niedawnych zamieszek w Charlottesville.

- Patrząc na to, co się dzieję, dochodzę do wniosku, że jesteśmy coraz bardziej podzieleni i to bardzo bolesne - powiedział gwiazdor.

W miniony weekend w amerykańskim mieście w stanie Wirginia doszło do zamieszek na tle rasowym, gdy na ulicach pojawili się ludzie sprzeciwiający się manifestacji nacjonalistów. Riz Ahmed postanowił odnieść się do tych wydarzeń swym utworem "Sour Times".

- Napisałem ten kawałek 10 lat temu i co roku miałem nadzieję, że przestanie być aktualny - powiedział przed wykonaniem piosenki gwiazdor. - Niestety, nie tylko jest aktualny, ale staje się coraz bardziej prawdziwy. To moja próba spojrzenia poza nagłówki i zrozumienia, skąd bierze się ten ekstremizm.

Aktorka wykonującego swój numer w programie "The Tonight Show With Jimmy Fallon" można obejrzeć pod tym adresem.

"Sour Times" pochodzi z jego płyty "Microscope", którą wydał w 2012 roku pod pseudnonimem Riz MC.

Riz Ahmed zagrał w filmie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" i serialu "Długa noc". Ostatnio wystąpił też w cyklu "Dziewczyny", gdzie miał okazję trochę rapować. Ponadto prowadzi rozmowy w sprawie udziału w w filmie "Venom" z Tomem Hardym w roli głównej.
Tagi: Riz Ahmed

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej