Riz Ahmed w westernie z Jakiem Gyllenhaalem

Riz Ahmed w westernie z Jakiem Gyllenhaalem
ZOBACZ GALERIĘ Riz Ahmed w westernie z Jakiem Gyllenhaalem

Riz Ahmed w westernie z Jakiem Gyllenhaalem

Riz Ahmed i Jake Gyllenhaal, którzy pracowali razem przy filmie "Wolny strzelec", ponownie spotkają się na planie. Tym razem zagrają w westernie "The Sisters Brothers".

Bohaterami będzie dwóch braci - Eli i Charlie Sisters - wynajętych do zabicia pewnego poszukiwacza w czasie Gorączki Złota. Kiedy docierają do swojej ofiary, okazuje się, że mężczyzna ma im do zaoferowania coś cennego. Akcja rozgrywać będzie się w Oregonie w 1851 roku. W obsadzie już wcześniej znaleźli się Joaquin Phoenix, John C. Reilly i Jake Gyllenhaal. Rola Riza Ahmeda nie została ujawniona.

Jacques Audiard, autor nagrodzonego Złotą Palmą na festiwalu w Cannes dramatu "Dheepan", stanie za kamerą. Podstawą dla scenariusza jest powieść Kanadyjczyka Patricka deWitta.

Riz Ahmed znany jest z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" oraz serialu "Długa noc". Ostatnio wystąpił też w cyklu "Dziewczyny".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej