Riz Ahmed z Venomem

Riz Ahmed z Venomem
ZOBACZ GALERIĘ Riz Ahmed z Venomem

Riz Ahmed z Venomem

Riz Ahmed, gwiazdor serialu "Długa noc", prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Venom" z Tomem Hardym w roli głównej.

Studio Sony na razie nie chce ujawnić, kogo Ahmed miałby zagrać, ale zapewnia, że to popularna postać ze świata Marvela.

Ruben Fleischer ("Zombieland") stanie za kamerą. Scenariusz piszą Scott Rosenberg ("Jumanji") i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2").

Głównym czarnym charakterem w nowej produkcji będzie Carnage. W komiksach jest on pozaziemską istotą, powiązaną z seryjnym zabójcą, Cletusem Kasadym.

Venom, na co dzień dziennikarz Peter Brock, zyskuje nadludzkie moce dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Potężny antybohater przyjmuje z czasem rolę obrońcy uciśnionych.

Premierę filmu "Venom" zaplanowano na 5 października 2018 roku.

Riz Ahmed zagrał w filmie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" i serialu "Długa noc". Ostatnio wystąpił też w cyklu "Dziewczyny", gdzie miał okazję trochę rapować.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej