Rob Cohen zdradza sekrety mumii

Reżyser Rob Cohen rozpoczął pisanie bloga, na którym zdradza szczegóły pracy nad filmem \"The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor\".

Obraz jest trzecią częścią przygodowej serii opowiadającej o perypetiach poszukiwacza skarbów Ricka O\'Connella. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się pięć tygodniu temu w Montrealu i potrwają kolejne piętnaście tygodni. W tym czasie reżyser planuje zdawać regularne sprawozdania z pracy.

W pierwszym wpisie Cohen wyjawił w skrócie, czego widzowie mogą spodziewać się po nowe produkcji.

- Niebezpieczne lądowania, wyprawy przez Himalaje, Yeti i lawiny większe od tych, które zrobiłem w \"XXX\" - czytamy. - Shangri-la, trójgłowe smoki, źródła wiecznego życia, epickie bitwy, Jet Li zmieniający kształt... mógłbym kontynuować, ale nie chcę zdradzić wszystkiego.

Brendan Fraser, który po raz kolejny wcieli się w główną rolę w filmie, tym razem będzie musiał stanąć do walki z mumią cesarza Chin. Aktorowi partnerować będzie Maria Bello.

Premiera obrazu \"The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor\" planowana jest na 18 lipca 2008 roku.

Ostatnie dzieło Roba Cohena to film \"Niewidzialny\" z listopada 2005 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej