Robert Downey Jr. chce Mela Gibsona i Jodie Foster

Robert Downey Jr. chciałby aby jego przyjaciele, Mel Gibson i Jodie Foster, wystąpili w którymś z nowych Marvelowskich projektów.

Gwiazdor serii filmów o Iron Manie pracuje nad tym, aby jego koledzy po fachu, jak i przyjaciele od wielu lat, wkroczyli do świata studia Marvel. Robert Downey Jr. ma nadzieję, że uda się namówić producentów, aby dali jakieś role Melowi Gibsonowi i Jodie Foster w którymś z filmów o ekipie superbohaterów, Avengers.

Gibson ostatnio nie cieszył się najlepszą prasą. Także z pracą nie było u niego najlepiej. Ostatnio zagrał w filmach akcji "Maczeta zabija" oraz "Niezniszczalni 3".

Jeśli chodzi o wkręcenie Foster w superprodukcję o komiksowych herosach, to nie powinno być większego problemu. Ostatnio namówiono nawet Roberta Redforda, aby wystąpił w filmie o Kapitanie Ameryka. Pozostaje pytanie czy sama Foster byłaby zainteresowana udziałem w superprodukcji. Aktorka ostatnio zagrała w wysokobudżetowym dziele science fiction "Elizjum".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej