Robert Downey Jr. odmieni los schizofrenika

Robert Downey Jr. odmieni los schizofrenika
ZOBACZ GALERIĘ Robert Downey Jr. odmieni los schizofrenika

Robert Downey Jr. odmieni los schizofrenika

Robert Downey Jr. dołączy do obsady dramatu \"The Soloist\" w reżyserii Joe Wrighta.

Oparty na faktach film opowie o losach Nathaniela Ayersa, cierpiącego na schizofrenię utalentowanego skrzypka, którego choroba doprowadziła na skraj nędzy i zmusiła do życia na ulicy. Downey Jr. wystąpi w roli Steve\'a Lopeza, dziennikarza \"Los Angeles Times\", który odkrył genialnego muzyka i, pisząc o nim serię artykułów, nawiązał z nim niezwykłą znajomość.

Główną rolę w obrazie zagra Jamie Foxx. Autorką scenariusza jest Susannah Grant. Za produkcję odpowiadać będą Gary Foster i Russ Krasnoff. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu w Los Angeles.

Roberta Downeya Juniora mogliśmy oglądać w czerwcu tego roku w filmach \"Zodiak\" i \"Wszyscy twoi święci\". Aktor wystąpił również w tytułowej roli w obrazie \"Iron Man\", którego premiera planowana jest na 2 maja 2008 roku.

OSTATNIE

17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej
17.09.2019
Do sieci trafił nowy klip promujący film "Jay and Silent Bob Reboot". więcej
17.09.2019
Dan Aykroyd, członek oryginalnej obsady "Pogromców duchów" ("Ghostbusters") potwierdził, że powróci w nowej odsłonie filmu. więcej
16.09.2019
Amy Brenneman zagra u boku Jeffa Bridgesa w serialu "The Old Man" telewizji FX. więcej