Robert Mróz poszukuje zaginionego czasu z Arturem Barcisiem

Robert Mróz poszukuje zaginionego czasu z Arturem Barcisiem
ZOBACZ GALERIĘ Robert Mróz poszukuje zaginionego czasu z Arturem Barcisiem

Robert Mróz poszukuje zaginionego czasu z Arturem Barcisiem

"W poszukiwaniu zaginionego czasu" Roberta Mroza to drugi singel z albumu "Droga ku zachodowi", który już niedługo będzie miał swą premierę.

Tym razem Robert Mróz prezentuje szybki, energiczny utwór, wraz z którym wyruszamy w pogoń za uciekającym czasem. Wymowny tekst Jana Kondraka, niespokojnie biegnie za dynamiczną aranżacją w wirtuozerskim wykonaniu Orkiestry Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka z towarzyszeniem chóru.

- Czas nam dany, który rozciąga się dla nas gdy go szanujemy i wykorzystujemy, i ucieka zlekceważony. Wtedy gonienie na niewiele się zda – tak utwór opisuje Robert Mróz.

Wraz z premierą singla swoją premierę ma klip w pełni oddający klimat utworu. Bieg przez życie, któremu z oddali przygląda się czas we własnej osobie – w tej roli znakomity aktor Artur Barciś.

Album "Droga ku zachodowi" ukaże się we wrześniu.

Tagi: Robert Mróz

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej