Robert Patrick gotowy na "Terminatora"

Robert Patrick gotowy na "Terminatora"
ZOBACZ GALERIĘ Robert Patrick gotowy na "Terminatora"

Robert Patrick gotowy na "Terminatora"

Robert Patrick oświadczył, że chętnie wystąpi w najnowszej części filmów z serii "Termnator".

Aktor znany przede wszystkim z niezwykle przekonującego portretu T-1000 w obrazie "Terminator 2: Dzień sądu", wyznał, że jest gotowy ponownie wcielić się w morderczego robota. - Absolutnie! Kiedykolwiek - potwierdził.

Przypomnijmy, iż fani postapokaliptycznego cyklu kolejnej superprodukcji mogą spodziewać się 26 lipca 2019 roku. Reżyserią filmu zajmie się Tim Miller, a nad produkcją czuwać będzie James Cameron. Do swoich ról powrócą Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Obraz ma być bezpośrednią kontynuacją "Terminatora 2: Dnia sądu" z 1991 roku. Nad scenariuszem pracują David Goyer i Josh Friedman.

Serię zapoczątkował "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się "Terminator 2: Dzień sądu" z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów.

Po nim nakręcono - w 2003 roku - "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film z serii to "Terminator: Genisys" z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu "Terminator 2: Dzień sądu".

Ostatnio Patrick związany jest z produkcją "Lore".

OSTATNIE

16.09.2019
Wiz Khalifa pojawi się jako Śmierć w serialu "Dickinson" platformy Apple TV+. więcej
16.09.2019
Jane Lynch i Cyndi Lauper zagrają w komediowym serialu Netfliksa. więcej
16.09.2019
Michael Fassbender zagra w kolejnym projekcie Taiki Waititiego "Next Goal Wins". więcej
15.09.2019
Horror "To: Rozdział 2" drugi tydzień zajmuje pierwszą pozycję w amerykańskim box office. więcej
15.09.2019
"Steh Auf" – "Wstawaj!" – tym okrzykiem Till Lindemann zapowiada drugi album formacji Lindemann, którą współtworzy z multiinstrumentalistą Peterem Tägtgrenem. więcej