Robert Pattinson i Mia Wasikowska składają zwierzęta w ofierze

Robert Pattinson i Mia Wasikowska składają zwierzęta w ofierze
ZOBACZ GALERIĘ Robert Pattinson i Mia Wasikowska składają zwierzęta w ofierze

Robert Pattinson i Mia Wasikowska składają zwierzęta w ofierze

Tom Holland, Chris Evans, Robert Pattinson i Mia Wasikowska zagrają w filmie "The Devil All the Time".

Obraz "The Devil All the Time" opary jest na książce Donalda Raya Pollocka z 2011 roku. Akcja rozgrywa się w zapomnianym miejscu nazywanym Knockemstiff w Ohio. Bohaterem jest Willard Russell, który zwraca się do Boga i składa w ofierze zwierzęta, by ocalić chorą na raka żonę. Jego syn Arvin, prześladowany w szkole, dorasta to tego by wziąć sprawy w swoje ręce. Wśród bohaterów znajdzie się para seryjnych zabójców, mający problemy z wiarą kaznodzieja oraz skorumpowany szeryf.

Tom Holland ma zagrać Arvin, a Chris Evans skorumpowanego szeryfa.

Reżyseruje Antonio Campos na podstawie scenariusza, który napisze z Paulo Camposem. Randall Poster, Jake Gyllenhaal oraz Riva Marker z Ninestories Production produkują. Zdjęcia zaplanowana na luty 2019 roku.

Tom Holland i Chris Evans znani są z ról Petera Parkera/Spider-Mana i Steve'a Rogersa/Kapitana Ameryki w filmach Marvela. Obaj zagrają w produkcji "Avengers 4".

Robert Pattinson znany z sagi "Zmierzch" zagrał ostatnio w filmie "High Life". Mia Wasikowska pojawiła się w westernie "Damsel".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej