Robert Pattinson romansuje z wnuczką Elvisa Presleya

Robert Pattinson romansuje z wnuczką Elvisa Presleya
ZOBACZ GALERIĘ Robert Pattinson romansuje z wnuczką Elvisa Presleya

Robert Pattinson romansuje z wnuczką Elvisa Presleya

Robert Pattinson widywany jest ostatnio w towarzystwie Riley Keough, czyli córki Lisy Marie Presley, a wnuczki Elvisa Presleya.

Były partner Kristen Stewart nie zasypuje gruszek w popiele i postanowił leczyć złamane serce nową znajomością z aspirującą aktorką oraz córkę legendy rock'n'rolla i... dobrą znajomą swojej byłej.

27-letniego Roberta Pattinsona widziano ostatnio w Los Angeles w towarzystwie 24-letniej Riley Keough, która ze Stewart pojawiła się w 2010 roku na dużym ekranie w obrazie "The Runaways". W kwietniu natomiast gwiazdor sagi "Zmierzch" brał udział w przyjęciu urodzinowym wnuczki Presleya, które odbyło się w restauracji Malo w Silver Lake w stanie Kalifornia.

Keough wcześniej spotykała się z aktorem Aleksem Pettyferem ("Magic Mike") oraz z piosenkarzem Ryanem Cabrerą.

Pattinson i Stewart rozstali się po trzech latach związków, po tym jak aktorka zdradziła gwiazdora z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", Rupertem Sandersem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej