Robert Pattinson w klipie Iggy'ego Popa i Oneohtrix Point Never

Robert Pattinson w klipie Iggy'ego Popa i Oneohtrix Point Never
ZOBACZ GALERIĘ Robert Pattinson w klipie Iggy'ego Popa i Oneohtrix Point Never

Robert Pattinson w klipie Iggy'ego Popa i Oneohtrix Point Never

Robert Pattinson wystąpił w teledysku do utworu "The Pure And The Damned", którego twórcami są Iggy Pop i Oneohtrix Point Never.

- Świetnie się bawiłem - zapewniała punkowy gwiazdor, który pojawił się gościnnie w piosence "The Pure And The Damned". - To było spore muzyczne wyzwanie.

Numer pochodzi z soundtracku do filmu "Good Time" z Robertem Pattinsonem i Jennifer Jason Leigh. Za muzykę do obrazu Daniel Lopatin, jak naprawdę nazywa się artysta, zdobył Soundtrack Award podczas 70. Międzynarodowego Festiwalu w Cannes.

Teraz do nagrania "The Pure And The Damned" opublikowano klip, który nakręcili Josh i Benny Safdie. Pattinson i Benny ponownie wcielili się w postaci z filmu "Good Time", ale tym razem akcja nie dzieje się w Nowym Jorku, lecz w chacie w lesie. Mroczny obrazek znajduje się na YouTube.

Kryminał "Good Time" opowiada o pewnym chłopaku (Robert Pattinson), który wyrusza do Nowego Jorku, by wyciągnąć młodszego brata z więzienia. Za reżyserię odpowiadają Ben Safdie i Joshua Safdie. Trailer produkcji z fragmentem muzyki Oneohtrix Point Never można obejrzeć pod tym adresem.

Lubujący się w loopowanych partiach syntezatorów Oneohtrix Point Never swój ostatni longplay, "Garden of Delete" z 2015 roku, określa jako rockowy. Mamy tu syntezatory udające gitarowe riffy, połamane bity, zmiany tempa. Muzyk gościł w 2016 roku na festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Jako kompozytor pracował przy filmach "Bling Ring" czy "Partisan".

Iggy Pop to wpływowy punkowy twórca, choć w swej wieloletniej karierze sięgał po rock, new wave, jazz czy blues. W 2010 razem z zespołem The Stooges został wprowadzony do Rock and Roll Hall Of Fame. Jim Jarmusch niedawno nakręcił dokument o grupie - "Gimme Danger. Pop ostatnio nagrał z Dangerem Mouse'em nominowany do Złotego Globu numer "Gold" do tak samo zatytułowanego filmu z Matthew McConaugheyem. Wystąpił też w najnowszym dziele Terrence'a Malicka, "Song to Song".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej