Robert Rodriguez kręci serial "Od zmierzchu do świtu"

Robert Rodriguez kręci serial "Od zmierzchu do świtu"
ZOBACZ GALERIĘ Robert Rodriguez kręci serial "Od zmierzchu do świtu"

Robert Rodriguez kręci serial "Od zmierzchu do świtu"

Potwierdziły się doniesienia o realizacji serialu opartego na filmie "Od zmierzchu do świtu". W jednej z głównych ról wystąpi Don Johnson ("Django").

Reżyser oryginalnego obrazu, Robert Rodriguez, uruchomi w grudniu własny kanał telewizyjny, El Rey. Jedną z propozycji stacji będzie właśnie cykl "Od zmierzchu do świtu". Seria będzie liczyła dziesięć godzinnych odcinków, a pierwsze dwa wyreżyseruje sam Rodriguez.

Przypomnijmy, że scenariusz do filmu z 1996 roku napisał Quentin Tarantino. W rolach głównych wystąpili George Clooney, Harvey Keitel, Juliette Lewis, Salma Hayek, Danny Trejo i Tarantino. Bohaterami obrazu są Seth i Richie Gecko, bracia kryminaliści, którzy uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze opanowanym przez wampiry.

W wersji serialowej Setha i Richie'ego zagrają odpowiednio D.J. Cotrona ("Wciąż ją kocham") i Zane Holtz ("Charlie"). Ich śladem ruszają stróże prawa Freddie Gonzalez (w tej roli Jesse Garcia) i Earl McGraw (Don Johnson).

Premiera cyklu odbędzie się w pierwszym kwartale 2014 roku.
Tagi: Don Johnson

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej