Robert Więckiewicz królem życia

Trwają prace nad komedią "Król życia" Jerzego Zielińskiego. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka i Krzysztofa Czeczota.

Film jest debiutem reżyserskim uznanego operatora. To opowieść o czterdziestoletnim pracowniku wielkomiejskiej korporacji, który musi uczestniczyć w firmowym wyścigu szczurów. Frustracja, wynikająca z pozycji w korporacyjnej hierarchii, przekłada się na osobiste - dalekie od ideału - życie bohatera. Pewnego dnia życie mężczyzny jednak się zmienia.

Autorem scenariusza jest Fadi Chakkour. Scenografią zajmie się Magdalena Dipont, kostiumami Magdalena Biedrzycka. Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek.

Roberta Więckiewicza mogliśmy ostatnio oglądać w głównej roli w "Pod Mocnym Aniołem". W 2015 będzie go można również podziwiać w "Ziarnie prawdy" Borysa Lankosza.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej