Robert Zemeckis, Matthew Vaughn i Sam Raimi chcą Flasha

Robert Zemeckis, Matthew Vaughn i Sam Raimi chcą Flasha
ZOBACZ GALERIĘ Robert Zemeckis, Matthew Vaughn i Sam Raimi chcą Flasha

Robert Zemeckis, Matthew Vaughn i Sam Raimi chcą Flasha

Robert Zemeckis, Matthew Vaughn i Sam Raimi to najnowsi kandydaci na fotel reżysera filmu "The Flash".

Pierwotnie opowieść o superbohaterze miał nakręcić Seth Grahame-Smith, który jednak ze względu na "różnice artystyczne" porzucił projekt. Jego miejsce zajął Rick Famuyiwa, który również wycofał się z realizacji. Powód był ten sam.

Robert Zemeckis ("Powrót do przyszłości) już wcześniej był przymierzany do funkcji reżysera, ale podobno zrezygnował. Teraz jednak znów znalazł się wśród faworytów studia Warner Bros. razem z Matthew Vaughnem (obydwa filmy "Kingsman", "X-Men: Pierwsza klasa") i Samem Raimi ("Spider-Man").

Dzieło przedstawi przygody Flasha, czyli Barry'ego Allena, który w wyniku wypadku w pracowni naukowej zyskał niezwykłą moc - stał się najszybszym człowiekiem na świecie.

W roli głównej wystąpi Ezra Miller. Ukochaną Flasha sportretuje Kiersey Clemons, a jego ojca Billy Crudup. Autorem najnowszej wersji scenariusza jest Joby Harold. Premierę filmu zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej