Robin Williams nie dokończył "Absolutely"

Na premierę czekają cztery filmy z udziałem Robina Williamsa, w jednym z nich, "Absolutely", ostatecznie może zabraknąć aktora.

Bohaterem filmu jest Neil Clarke (Pegg), rozczarowany życiem nauczyciel, który pewnego dnia odkrywa, że kosmici obdarzyli go magicznymi mocami. Członkowie grupy Monty Pythona, czyli John Cleese, Terry Gilliam, Michael Palin i Terry Jones, przemówią głosami przybyszów z kosmosu. Williams użyczył głosu psu głównej postaci.

Okazuje się jednak, że gwiazdor, który zmarł w ubiegłym tygodniu, mógł nie dokończyć pracy na planie obrazu Terry Jones.

- Nie wiem, czy skończył swoją prace - komentuje Pegg. - Mam nadzieję, że tak, bo byłaby wielka szkoda, gdyby go zabrakło. Oczywiście, będzie się to oglądało ze smutkiem, ale jak zwykle, jego kreacja pełna była energii i geniuszu.

Przypomnijmy, że Robin Williams zmarł 11 sierpnia w wieku 63 lat.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej