Robin Wright chce dziecka z Benem Fosterem

47-letnia Robin Wright, która ma już dwójkę dorosłych dzieci, przyznała, że chciałaby jeszcze jednego potomka ze swoim nowym partnerem, aktorem Benem Fosterem.

Gwiazda serialu "House of Cards", która przez 14 lat była żoną Seana Penna, Bena Fostera poznała w 2011 roku w trakcie pracy na planie filmu "Rampart". Od tego czasu para jest nierozłączna. Jeśli wierzyć plotkom, 33-letni aktor oświadczył się Wright na początku tego roku. Od tego czasu para rozważa również zostanie rodzicami.

- Chce być znów mamą i mimo iż jej wiek zdaje się być przeszkodą, ma nadzieję, że zostanie nią w sposób naturalny - zdradza znajomy aktorki. - Jeśli udało się to 46-letniej Halle Berry, nie wie dlaczego miałoby być inaczej w jej przypadku. Niektórzy jednak uważają, że to szaleństwo, gdyż dzieciak zostanie nastolatkiem kiedy ona będzie miała ponad 60 lat. Ale Wright i Foster marzą o założeniu rodziny.
Wright ma już z Seanem Pennem dwójkę dorosłych dzieci, 22-letnią córkę Dylan oraz 19-letniego syna Hoppera.

Aktorkę w polskich kinach można zobaczyć w dramacie "Idealne matki", w którym gwiazda uwodzi młodego syna swojej najlepszej przyjaciółki.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej