"RoboCop" coraz bliżej

Kilka dni przed światową premierą zwiastuna nowego filmu "RoboCop" producenci przedstawili nowe zdjęcia ze swojego dzieła.

Grafiki, które można zobaczyć na oficjalnym profilu obrazu na Facebooku, prezentują głównych aktorów i bohaterów. Są wśród nich Samuel L. Jackson, Jennifer Ehle, Jackie Earle Haley i Gary Oldman.

Przypomnijmy, że film w reżyserii José Padilhi stanowi remake przeboju z 1987 roku. Bohaterem jest policjant Alex Murphy, który zostaje poturbowany podczas starcia z przestępcami. Ciało śmiertelnie rannego stróża prawa zostaje wykorzystane do zbudowania robota mającego za zadanie strzec sprawiedliwości w gnębionym zbrodnią mieście.

W produkcji grają również Joel Kinnaman, Michael Keaton, Abbie Cornish i Jay Baruchel. Światowa premiera zapowiedziana została na 12 lutego nadchodzącego roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej