"Robokalipsa" dla Michaela Baya

"Robokalipsa" dla Michaela Baya
ZOBACZ GALERIĘ "Robokalipsa" dla Michaela Baya

"Robokalipsa" dla Michaela Baya

Michael Bay wybrał dwa projekty, którymi zajmie się w najbliższej przyszłości.

Pierwszy z nowych projektów Michaela Baya to ekranizacja powieści "Robopocalypse" Daniela H. Wilsona. Filmem jakiś czas temu zainteresowany był Steven Spielberg. Zdjęcia planowane były na wiosnę 2013 roku. W głównej roli miał wystąpić Chris Hemsworth, a wśród jego partnerów wymieniani byli Anne Hathaway i Ben Whishaw. Nad scenariuszem pracował Drew Goddard. Niespodziewanie jednak dla wszystkich Steven Spielberg odłożył przedsięwzięcie na bliżej nieokreśloną przyszłość i poświęcił się innym projektom.

Powieść Wilsona znana jest w Polsce pod tytułem "Robokalipsa". Dzieło przedstawia wizję świata, w którym sztuczna inteligencja i roboty, które ludzie sami stworzyli, zwracają się przeciwko nim i rozpoczynają krwawą wojnę.

Drugi film, który chce nakręcić Michael Bay nosi tytuł "6 Underground". Autorami scenariusza filmu akcji są Paul Wernick i Rhett Reese ("Deadpool", "Deadpool 2", " Zombieland"). Projekt ma być realizowany jeszcze w tym roku z premierą planowaną na lato 2019.

Michael Bay to jeden z najbardziej dochodowych twórców Hollywood. Ostatnio reżyser znalazł czas by między Transformersami nakręcić film "13 godzin: Tajna misja w Benghazi".
Tagi: Michael Bay

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej