Roger Donaldson w Polsce

Roger Donaldson w Polsce
ZOBACZ GALERIĘ Roger Donaldson w Polsce

Roger Donaldson w Polsce

Roger Donaldson będzie jednym z gości tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu, który rozpocznie się 17 lipca i potrwa dziesięć dni.

Reżyser obrazów "Bunt na Bounty, "Koktajl" czy "Góra Dantego" w czasie ósmej edycji festiwalu zaprezentuje swój najnowszy film "Angielska robota", który od 25 lipca pojawi się w polskich kinach. Wcześniej o cztery dni produkcję będą mogli zobaczyć widzowie wrocławskiego festiwalu. Oprócz tego w festiwalowym cyklu "Kino nowozelandzkie" zostaną pokazane pierwsze filmy reżysera: "Sleeping Dogs" (1977), "Smash Palace" (1982) a także "Prawdziwa historia" (2005).

Przypomnijmy, iż "Angielska robota" to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia brawurowego napadu na londyński bank w 1971 roku, odkrywająca kulisy morderstwa, korupcji i skandalu seksualnego, których tropy prowadzą do angielskiej rodziny królewskiej i członków ekipy rządzącej. W Filmie główne role grają Jason Statham i Saffron Burrows.

Więcej na temat festiwalu na stronie eranowehoryzonty.pl

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej