Roman Polański krytykuje współczesne kobiety

Roman Polański krytykuje współczesne kobiety
ZOBACZ GALERIĘ Roman Polański krytykuje współczesne kobiety

Roman Polański krytykuje współczesne kobiety

Roman Polański wzbudził kontrowersje wypowiedzią na temat dzisiejszego pojmowania kobiecości.

Podczas konferencji prasowej promującej jego najnowszy film \"Wenus w Futrze\" jeden z dziennikarzy zapytał go o współczesne pojmowanie płci. Reżyser stwierdził, że kobiety stają się coraz bardziej męskie, a dzisiejsze granice płci, dostęp do antykoncepcji i kontroli urodzeń zabija w nich kobiecość.

- Myślę, że to odbiera całą romantyczność naszemu życiu, co jest przykre - komentuje Roman Polański. - Szkoda, że dziś podarowanie kobiecie bukietu kwiatów może być uznane za nietakt.

Tymczasem na łamy prasy wróci wkrótce sprawa molestowania nieletniej Samanthy Geimer, która planuje wydać książkę ze wspomnieniami wydarzeń sprzed ponad trzydziestu lat, publikacja ukaże się jesienią tego roku.

Ascetyczna adaptacja sztuki Davida Ivesa \"Wenus w Futrze\", w której zagrali Emmanuelle Seigner i Mathieu Almaric, ma się pojawić w kinach w październiku 2013 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej