Romantyczni Domhnall Gleeson, Thomas Haden Church, Christina Applegate

Domhnall Gleeson, Thomas Haden Church i Christina Applegate oraz Nina Dobrev zagrają główne role w komedii romantycznej "Crash Pad".

Zdjęcia do filmu wystartowały właśnie w Vancouver. Za kamerą stanął debiutujący w roli reżysera Kevin Tent, który wcześniej pracował jako montażysta m.in. przy takich obrazach, jak "Spadkobiercy" i "Nebraska" Alexandra Payne'a. Scenariusz to dzieło Jeremy'ego Catalino. Tent natrafił na tekst za pośrednictwem tzw. czarnej listy - ciekawych pomysłów, szukających producentów.

Gleesona zobaczymy w roli beznadziejnego romantyka, który jest przekonany, że w osobie starszej kobiety (Applegate) znalazł miłość swojego życia. Wkrótce jednak dowiaduje się, że ukochana jest zamężna i dla niej ich związek to tylko przelotny romans, a zarazem rodzaj zemsty na zaniedbującym ją mężu (Church). Gdy mąż dowiaduje się o sprawie, postanawia zemścić się na niewiernej żonie, zamieszkując z jej kochankiem i przyjmując jego styl życia.

Tent ma na planie wsparcie Payne'a, który przyjął funkcję producenta wykonawczego komedii.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej