Rosario Dawson chce być nową mutantką

Rosario Dawson chce być nową mutantką
ZOBACZ GALERIĘ Rosario Dawson chce być nową mutantką

Rosario Dawson chce być nową mutantką

Rosario Dawson prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "X-Men: New Mutants".

Gwiazda "Daredevila" otrzymała propozycję zagrania dr Cecili Reyes, chirurg, która potrafi generować wokół siebie ochronne biopole. O udział w filmie starają się także Blu Hunt ("The Originals") and True O'Brien ("Days of Our Lives").

- To będzie pełnowymiarowy horror rozgrywający się w uniwersum X-Menów - przyznaje reżyser, Josh Boone. - Nie ma kostiumów. Nie ma superzłoczyńców. To będzie coś zupełnie, zupełnie innego.

Obraz ma opowiadać o grupie 5 młodych mutantów przetrzymywanych wbrew ich woli. Bohaterowie starają się zrozumieć swoje niezwykłe umiejętności. - Nie chodzi im o ocalenie świata, lecz o ocalenie samych siebie - dowiadujemy się z opisu dzieła.

Anya Taylor-Joy wcieli się Magik, która używa specjalnych dysków do teleportacji. Jest też siostrą Kolosa, mutanta znanego z "Deadpoola". Z kolei Maisie Williams zagra Wolfsbane, mutantkę zmieniającą się w wilka.

Boone pisze też scenariusz razem z Knate Lee. Produkcją "The New Mutants" kieruje Simon Kinberg.

Premiera planowana jest na 13 kwietnia 2018 roku.

Rosario Dawson znana jest fanom komiksów. Aktorka w produkcjach ze świata Marvela - "Daredevil", "Jessica Jones", "Luke Cage", "Iron Fist" i "The Defenders" portretuje Claire Temple.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej