Rose Leslie lesbijką "The Good Fight"

Rose Leslie lesbijką "The Good Fight"
ZOBACZ GALERIĘ Rose Leslie lesbijką "The Good Fight"

Rose Leslie lesbijką "The Good Fight"

Twórcy serialu "The Good Fight", będącego spin-offem "Żony idealnej", ujawnili pewne szczegóły dotyczące produkcji. Otóż grana przez Rose Leslie bohaterka będzie lesbijką.

Aktorka znana z "Gry o tron" wcieli się postać imieniem Maia. Magazyn "Entertainment Weekly" opublikował zdjęcie z planu, na którym widać Maię (Rose Leslie) przytulającą swoją prtnerkę, Amy (Helene Yorke) w łóżku (fotka do sprawdzenia tutaj). - To wieloletnia dziewczyna Mai, która jest prawniczką - ujawnił producent, Robert King. - Ona już skończyła studia prawnicze, teraz czas na Maię.

W "The Good Fight" w rolach głównych wystąpią Christine Baranski i Cush Jumbo, które ponownie wcielają się w prawniczki Diane Lockhart i Luccę Quinn. Ich perypetie będzie można śledzić od 19 lutego 2017 roku.

Akcja "The Good Fight" rozgrywać będzie się rok po wydarzeniach z ostatniego odcinka "Żony idealnej". Serial będzie się koncertować na wielkim finansowym przekręcie, który dotknął obydwie prawniczki. Jego główną ofiarą jest jednak młoda adwokat Maia (Rose Leslie), której mentorką i córką chrzestną jest Diane.

W obsadzie znaleźli się również Gary Cole, Sarah Steele, Zach Grenier, Jerry Adler, Delroy Lindo, Paul Guilfoyle, Bernadette Peter, Justin Bartha i Erica Tazel.

Twórcy "Żony idealnej" - Robert i Michelle Kingowie - wzięli na siebie obowiązki producentów wykonawczych nowego cyklu. Ponadto napisali także scenariusz odcinka pilotażowego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej