Rose McGowan krytykuje Meryl Streep

Rose McGowan krytykuje Meryl Streep
ZOBACZ GALERIĘ Rose McGowan krytykuje Meryl Streep

Rose McGowan krytykuje Meryl Streep

Rose McGowan oskarżyła Meryl Streep o hipokryzję. Związane jest to ze skandalem wokół Harveya Weinsteina.

Meryl Streep podobnie jak inne aktorki zamierzają w ramach protestu ubrać się na czarno na galę Złotych Globów. Ma to być ich sprzeciw przeciwko molestowaniu i nadużyciom seksualnym w Hollywood. Rose McGowan, jedna z ofiar Harveya Weinsteina, zarzuca Meryl Streep hipokryzję.

- Aktorki takie jak Meryl Streep, które szczęśliwe pracowały dla Świni (potwora Weinsteina) ubiorą się na czarno na Złote Globy w ramach cichego protestu - napisała na Twitterze aktorka. - Wasze milczenie jest problemem. Bez wahania przyjmiecie nagrody a naprawdę nic nie robicie, by coś zmienić. Gardzę waszą hipokryzją. Lepiej ubierzcie się u Marchesy.

Marchesa to firma, której właścicielką jest żona Harveya Weinsteina, Georgina Chapman. Po wybuchu skandalu wniosła pozew o rozwód.

Przypomnijmy, że magazyny "New York Times" i "New Yorker" ujawniły wyniki swych śledztw. W artykułach czytamy, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował kobiety. Dochodziło też do gwałtów. Wśród pokrzywdzonych są Asia Argento, Lucia Evans, Mira Sorvino, Ashley Judd i właśnie Rose McGowan.

Rose McGowan znana jest z filmów "Grindhouse", "Maczeta" czy "Conan Barbarzyńca" oraz seriali "Czarodziejki", "Bez skazy" i "Chosen".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej