Rose McGowan z dokumentalnym serialem

Rose McGowan z dokumentalnym serialem
ZOBACZ GALERIĘ Rose McGowan z dokumentalnym serialem

Rose McGowan z dokumentalnym serialem

Rose McGowan, jedna z ofiar molestowania Harveya Weinsteina, zrealizowała dokumentalny serial "Citizen Rose".

Aktorka wystąpi w pięcioczęściowym projekcie i zajmie się jego produkcją. "Citizen Rose" powstaje dla kanału E! Pierwszy, dwugodzinny epizod zostanie zaprezentowany 30 stycznia. Następnie wiosną na antenę trafią 4 kolejne odcinki.

"Citizen Rose" ukazywać będzie prace gwiazdy nad swymi pamiętnikami "Brave", przybliży także jej sztukę czy muzykę. - Oficjalnie zapraszam was do mego świata i umysłu - powiedziała Rose McGowan. - Chcę pokazać, jak można znaleźć ukojenie w sztuce, kiedy jest się nękanym przez zło.

Rose McGowan była jedną z pierwszych kobiet, które zdecydowały się głośno powiedzieć o tym, że Harvey Weinstein przez lata molestował kobiety. Aktora była jedną z pokrzywdzonych przez hollywoodzkiego producenta.

Rose McGowan znana jest z filmów "Grindhouse", "Maczeta" czy "Conan Barbarzyńca" oraz seriali "Czarodziejki", "Bez skazy" i "Chosen".
Tagi: Rose McGowan

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej