Rose McGowan żałuje

Rose McGowan nie jest zadowolona ze wszystkich filmów, w jakich wystąpiła.

Aktorka, kojarzona przede wszystkim z serialem "Czarodziejki" i cyklem "Grindhouse", przyznała, że żałuje niektórych wyborów, jakich dokonała w swojej karierze.

- Nie wszystkie filmy z moim udziałem mi się podobają... chociażby "The Tell-Tale Heart" - tłumaczy McGowan. - Jest ich więcej. Bardzo trudno zrobić film, który jest dobry na wszystkich poziomach. To jak obraz malowany przez stu różnych artystów. Nie jest też tajemnicą, że zdarzało mi się i zdarza pracować z niemiłymi ludźmi. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, nie oglądam potem gotowego filmu.

"The Tell-Tale Heart", o którym wspomina Rose McGowan, dopiero trafi do kin za oceanem - dokładniej 15 lutego. Ostatnio mogliśmy podziwiać aktorkę w thrillerze "Roznosiciel".
Tagi: Rose McGowan

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej