Rupert Grint coraz dalej od Harry'ego Pottera

Rupert Grint coraz dalej od Harry'ego Pottera
ZOBACZ GALERIĘ Rupert Grint coraz dalej od Harry'ego Pottera

Rupert Grint coraz dalej od Harry'ego Pottera

Nie tylko Daniel Radcliffe stara się uciec ze świata Harry'ego Pottera. Z nowymi aktorskimi wyzwaniami stara się również zmierzyć jego kolega z planu Rupert Grint.

Młody aktor wcielający się w przyjaciela czarodzieja wystąpi u boku Billa Nighy, Heleny Bonham Carter i Emily Blunt w filmie "Wild Target". Opowie on o starzejącym się płatnym zabójcy (Nighy), który planuje emeryturę. Zanim na nią przejdzie musi wykonać jeszcze jedno zadanie - "zająć się" niewinnym nastolatkiem (Grint). Kiedy mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nie jest do tego zdolny, musi zmierzyć się z innymi mordercami nasłanymi na niego za brak posłuszeństwa.

Za kamerą staje Jonathan Lynn. Premiera planowana jest na przyszły rok. Przypomnijmy, iż najnowsza część przygód małego czarodzieja, "Harry Potter i Książę Półkrwi", trafi na duże ekrany 24 lipca 2009 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej