Rupert Grint zainspirowany księciem Harrym w "Snatach"

Rupert Grint zainspirowany księciem Harrym w "Snatach"
ZOBACZ GALERIĘ Rupert Grint zainspirowany księciem Harrym w "Snatach"

Rupert Grint zainspirowany księciem Harrym w "Snatach"

Rupert Grint, niegdyś gwiazdor cyklu "Harry Potter", opowiedział, jak przygotowywał się do roli w serialu "Snatch", będącego telewizyjną wersją kryminalnej komedii "Przekręt" Guya Ritchie.

Serial utrzymany jest w klimacie filmu z Jasonem Stathamem i Bradem Pittem, ale przedstawia inną historię z innymi bohaterami. Produkcja opowiada o grupie 20-latków, którzy trafiają na ciężarówkę wyładowaną skradzionym złotem. Rupert Grint gra Charliego Cavendisha-Scotta, arystokratę z podupadającej finansowo rodziny. Aktor przyznał, że nie spotkał w swoim życiu nikogo podobnego, więc musiał improwizować, częściowo jednak inspirował się księciem Harrym.

- Trochę go przestudiowałem, by uchwycić tę dumną angielskość - opowiada. - Prawdę mówiąc oglądałem mnóstwo filmików z nim, ale zbyt wiele do niego nie pożyczyłem. Był początkową inspiracją, ale później rozbudowałem postać po swojemu.

Pod tym adresem można obejrzeć zwiastun "Snatch".

W obsadzie znaleźli się także Dougray Scott ("Fear the Walking Dead", "Doktor Who"), Ed Westwick ("Miasto zła", "Plotkara"), Juliet Aubrey ("Boss", Wierny ogrodnik") i Tamer Hassan ("Kick-Ass", "Przekładaniec").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej