Russell Crowe w "Przebudzeniu" Stephena Kinga

Russell Crowe w "Przebudzeniu" Stephena Kinga
ZOBACZ GALERIĘ Russell Crowe w "Przebudzeniu" Stephena Kinga

Russell Crowe w "Przebudzeniu" Stephena Kinga

Russell Crowe zagra główną rolę w kinowej ekranizacji powieści "Przebudzenie" (w oryginale "Revival") Stephena Kinga. Informację przekazał reżyser i scenarzysta filmu, Josh Boone.

Opublikowana w 2014 roku książka traktuje o tym, co może istnieć po drugiej stronie życia. Jej akcja rozgrywa się w niedużej miejscowości w Nowej Anglii, ponad pół wieku temu. Bohaterami są Jamie Morton oraz pastor Charles Jacobs. Kiedy rodzinę kaznodziei spotyka tragedia, charyzmatyczny duchowny wyklina Boga i szydzi z wiary, a w następstwie - zostaje wygnany przez zszokowanych parafian. Wiele lat później, Jamie, tułający się po całym kraju, uzależniony od heroiny rockandrollowy muzyk, ucieka od własnych demonów, swojej rodzinnej tragedii. Pewnego dnia spotyka Jacobsa i ich życie zmienia się całkowicie.

Josh Boone ("Gwiazd naszych wina") w niedawnym wywiadzie, zdradził, że będzie to jego kolejny projekt po "X-Men: The New Mutants", który jest obecnie na etapie pre-produkcji. Wyjawił też, że udało mu się pozyskać Russella Crowe'a. Nie ujawnił, kogo zagra gwiazdor "Gladiatora".

Dla Boone'a i Stephena Kinga nie będzie to pierwsza okazja do współpracy. Boone przeniesie również na duży ekran "Bastion" ("The Stand") mistrza powieści grozy.

Russell Crowe ostatnio zagrał w komedii "Nice Guys. Równi goście". Niedawno zajęty był na planie superprodukcji "Mumia" z Tomem Cruise'em.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej