Russell Crowe zmienia się w Mr. Hyde'a

Russell Crowe zmienia się w Mr. Hyde'a
ZOBACZ GALERIĘ Russell Crowe zmienia się w Mr. Hyde'a

Russell Crowe zmienia się w Mr. Hyde'a

Do sieci trafił kolejny klip z filmu "Mumia" ("The Mummy"), tym razem skupiający się na postaci dr. Jekylla (i Mr. Hyde'a), którego gra Russell Crowe.

W zaprezentowanym wideo po raz pierwszy widzimy transformację dr. Jekylla w Mr. Hyde'a. Wideo, zawierające także inne fragmenty z nadchodzącego obrazu i wypowiedzi twórców, można obejrzeć tutaj.

Przypomnijmy, że bohaterem "Mumii" jest komandos marynarki wojennej, Tyler Colt (Tom Cruise), który wyrusza z zespołem do Iraku, by odnaleźć ukrywającą się w bunkrze grupę terrorystów. Na miejscu odkrywa starożytny grobowiec, gdzie czyha ukryte niebezpieczeństwo - mumia (Sofia Boutella).

W obsadzie znaleźli się również Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance oraz jako dr Jekyll i Russell Crowe. Za kamerą stanął Alex Kurtzman. Scenariusz napisał Jon Spaihts.

Dzieło ma być częścią nowego cyklu studia Universal - poświęconego różnym klasycznym potworom. Pod koniec będą się miały one spotkać w jednym dziele. Produkcja "Mumia" trafi do kin, także w Polsce, w 9 czerwca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej