Ruszają zdjęcia do "Hail, Caesar!"

Już w najbliższy poniedziałek (10 listopada) ruszyć mają zdjęcia do nowej produkcji braci Coenów - "Hail, Caesar!".

Ekipa będzie pracowała zarówno w wytwórni, jak i w lokalizacjach w Los Angeles. Na planie stawi się prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Josh Brolin, George Clooney, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Frances McDormand, Channing Tatum, Scarlett Johansson, Alden Ehrenreich i Jonah Hill.

Akcja ma być osadzona w Hollywood lat 50. minionego wieku. Głównym bohaterem będzie niejaki Eddie Mannix (Clooney), który pomaga wielkim studiom w rozwiązywaniu problemów ich gwiazd.

Coenowie wspólnie odpowiadają zarówno za scenariusz, jak i reżyserię.

Premiera planowana jest na 5 lutego 2016 roku.

Ostatni film Coenów na naszych ekranach to "Co jest grane, Davis?". Obecnie w telewizji ale kino+ można śledzić serial "Fargo", oparty na ich głośnym filmie sprzed lat. Scenariusz wersji telewizyjnej napisał Noah Hawley, a bracia wzięli na siebie obowiązki producentów wykonawczych.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej