Ruszyły prace nad scenariuszem do "Sherlocka Holmesa 3"

Chociaż druga część cyklu jeszcze nie trafiła na ekrany kin, wytwórnia Warner Bros rozpoczyna pracę nad kolejną odsłoną. Prace nad scenariuszem powierzyła Drewowi Pearce.

Dla przypomnienia, film "Sherlock Holmes: Gra cieni" w reżyserii Guya Ritchiego, z Robertem Downeyem Jr i Judem Law w rolach głównych będzie miał polską premierę w styczniu przyszłego roku.


Zlecanie pracy nad scenariuszem do sequela stało się standardową praktyką w przypadku dużych wytwórni filmowych. Jeśli "Sherlock Holmes: Gra cieni" osiągnie sukces finansowy, Warner Bros będzie mogła od razu wystartować z ekranizacją kolejnej części.


Drew Pearce cieszy się ostatnio dużą popularnością. Był współautorem brytyjskiego serialu komediowego "No Heroics", napisał też scenariusze do takich filmów jak "Runaways", "The Mighty" czy "Iron Man 3", który wejdzie na ekrany kin w 2013 roku. Współpracował też z Guillermo del Toro przy obrazie science fiction "Pacific Rim".


http://collider.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej