Sally Hawkins w serialu Charliego Kaufmana

Sally Hawkins w serialu Charliego Kaufmana
ZOBACZ GALERIĘ Sally Hawkins w serialu Charliego Kaufmana

Sally Hawkins w serialu Charliego Kaufmana

Sally Hawkins, którą niedawno mogliśmy podziwiać w "Blue Jasmine", dołączyła do obsady pilota nowego serialu Charliego Kaufmana, "How and Why".

Głównym bohaterem będzie mężczyzna (John Hawkes), który z łatwością potrafi wyjaśnić jak i dlaczego działa reaktor nuklearny, ale nie ma pojęcia o reszcie życia. Poznajemy go w chwili, gdy traci pracę jak prezenter w naukowej telewizji dla dzieci i przenosi się do innego miasta, gdzie zaczyna prowadzić własny show. Jego szefa sportretuje Michael Cera. Nie wiadomo, jaka rola przypadnie Sally Hawkins.

W obsadzie znalazła się także Catherine Keener. Komediowy cykl powstaje dla stacji FX.

Przypomnijmy, że do najgłośniejszych osiągnięć Kaufmana należą filmy "Być jak John Malkovich", "Adaptacja", "Niebezpieczny umysł" czy "Zakochany bez pamięci".

Sally Hawkins zasłynęła rolą w "Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia". W maju będzie ją można podziwiać w obrazie "Godzilla".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej