Sam Waterston ściga Jeffa Danielsa

Scoot McNairy, Sam Waterston i Kim Coates dołączyli do obsady serialu "Godless", za którym stoją Steven Soderbergh i Scott Frank.

Akcja rozgrywa się w 1884 roku, a sam projekt utrzymany jest w stylistyce westernu. Bohaterem jest Frank Griffin (Jeff Daniels), rzezimieszek ścigający Roya Goode'a (Jack O'Connell). Mężczyzna znajduje schronienie na ranchu Alice Fletcher (Michelle Dockery). Tymczasem Frank trafia do małego miasteczka La Belle.

Scoot McNairy pojawi się jako Bill McNue, szeryf La Belle, Sam Waterston zagra marshala, Johna Cooka próbującego złapać Griffina, a Kim Coates wcieli się w aroganckiego i szorstkiego mężczyznę, który przybywa do La Belle.

W obsadzie znaleźli się także Audrey Moore, Randy Oglesby, Justin Welborn i Christopher Fitzgerald. Wcześniej udział potwierdzili Samantha Soule i Whitney Able.

Sam Waterston i Jeff Daniels pracowali razem na planie serialu HBO "Newsroom".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej